Navigation

Ewa Kępys

7

Europa / Polska / Kraków

Fotografka
3
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

4
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG. Awangardowy czarno-biały portret modowy ukazuje kobietę w kunsztownym gorsecie i ekstrawaganckim nakryciu głowy przed ciemnym tłem.

- © Ewa Kępys

3
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG. Osoba ubrana w ciemne ubranie leży lub opiera się na pochyłej drewnianej powierzchni i spogląda w górę. Czarno-biały obraz o wysokim kontraście sprawia wrażenie scenicznego i melancholijnego, z miękką ostrością i dużą ilością ciemnej przestrzeni.

- © Ewa Kępys

2
Fine Art  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG. Czarno-biała scena przedstawiająca kobietę w jasnej sukni stojącą przy otwartym oknie i patrzącą do pokoju.

- © Ewa Kępys

2
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

2
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

2
Fine Art  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

2
Malwina / Portret  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

Malwina - © Ewa Kępys

Krzysztof Wieczorek
1
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

1
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

1
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

1
Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

Moda / Uroda  fotografia autorstwa Fotografka Ewa Kępys ★7 | STRKNG

- © Ewa Kępys

Portfolio / Ewa Kępys2016-10-27T20:59:31+02:002016-10-27T20:59:31+02:00Fotografka Ewa Kępys
Kontakt
Info Fotografka Ewa Kępys2016-10-27T20:59:31+02:002016-10-27T20:59:31+02:00Fotografka Ewa Kępys

Ewa Kępys is young freelance photographer based in Warsaw, Poland.
She's focused on fashion and art photography.

Nie możesz zobaczyć tej treści przy wybranych ustawieniach cookie.
Zmień ustawienia.